Pneumatiky Kingstar pod křídly Hankook Tire

pneumatiky Kingstar, pneu Kingstar, pneumatiky, pneu, autoservis, pneuservisZnačka Kingstar se prosazuje v různých oblastech automobilového byznysu a patří i mezi významné výrobce pneumatik. Firma byla založená v roce 2000 jako dceřiná společnost jihokorejského výrobce pneumatik, firmy Hankook Tire, která patří mezi největší světové producenty pneu. Díky tomuto spojení Kingstar exportuje pneumatiky a další svoje výrobky do celého světa. Zejména v posledních letech zaznamenala značka Kingstar dynamický růst a stala se jedním z předních světových výrobců pneu.

 

Pneu Kingstar, příznivý poměr výkon/cena

Pod dohledem slavného jihokorejského pneu impéria Hankook vyrábí Kingstar pneumatiky velmi dobré kvality se zárukou vysoké bezpečnosti a spolehlivosti. Přestože jsou pneumatiky Kingstar především čínské výroby těší velmi dobré pověsti v USA, Evropě a Africe. Díky nižším výrobním a provozním nákladům produkuje Kingstar pneumatiky za velmi příznivou cenu. Výroba pneumatik probíhá v souladu s managementem kvality podle certifikace ISO 9001:2000, která zvýšila efektivitu firemních procesů a přispěla k souladu s mezinárodními standardy.

 

Pneumatiky Kingstar, pneu do každého počasí

Letní pneumatiky Kingstar jsou pověstné nízkou hladinou hluku, rychlým odvodem vody a rovnoměrným opotřebením. Zimní pneu Kingstar dobře zvládají těžké sněhové podmínky, mají skvělý záběr i v hlubším sněhu. Pneuservis a autoservis Jenda nabízí tyto pneumatiky Kingstar:

  • letní pneu pro osobní auta
  • celoroční pneu pro osobní auta
  • zimní pneumatiky
  • letní pneumatiky pro užitkové vozy
  • celoroční pneumatiky pro užitkové vozy

TIP: pneumatiky Kingstar si můžete zakoupit v našem e-shopu

Pneumatiky Kingstar zakoupíte on-line v našem e-shopu. Pneumatiky si můžete nechat pneumatiky Kingstar, pneu Kingstar, pneumatiky, pneu, autoservis, pneuservisautomaticky zaslat do libovolného pneuservisu Pneu Jenda, a to během objednávkové procesu. Odpadne Vám tak čekání na přepravní společnost a následná manipulace s pneu. Vybraný pneuservis Vám poskytne odbornou demontáž a montáž pneu a dále můžete využít službu skladování pneu. Ceny za služby pneuservisu a autoservisu najdete v našem ceníku.

Autoservis Jenda zároveň poskytuje opravárenské služby

  • geometrii náprav, opravy bezdušových pneu, ekologickou likvidaci pneumatik
  • servis autoklimatizace, plnění autoklimatizace, tlakové zkoušky autoklimatizace
  • výměny tlumičů, destiček, opravy mechanických částí vozu a mnoho dalších servisních služeb

Kam dál? Zkuste autoservis nebo pneuservis.

rezervace online

Pneumatiky, prodej pneu on-line. Nejlevnější pneu a disky. Rozsáhlá nabídka pneu skladem.