Pneumatiky Rotex

pneumatiky Rotex, pneu Rotex, pneumatiky, pneu, autoservis, pneuservis Značka Rotex vznikla v roce 2000, ale navzdory své mladosti se pneumatiky Rotex velmi rychle rozšířily na všech světových pneu trzích. Vlastníkem značky Rotex je významná německá velkoobchodní společnost Meyer Lissendorf GmbH & Co. KG. Pneumatiky ROTEX patří do ekonomického segmentu a nabízí kvalitu za velmi výhodnou cenu.

 

Pneu Rotex, výrobní linie Michelin a Hankook

Výroba pneumatik Rotex probíhá na základě smluvní produkce v několika továrnách. Například letní pneumatiky Rotex se dělí na dvě samostatné technologické linie:

  • ROTEX I - vyrábí srbská společnost Tigar, která patří do skupiny Michelin Group. Tuto výrobní řadu reprezentují letní pneumatiky Rotex T2000, H2000, V2000 a pneumatiky pro LT CARGOMASTER, CARGOMASTER II.
  • ROTEX II - vyrábí korejský pneu gigant, společnost Hankook. Řadíme sem dezén pneu RS02.
 

Pneu Rotex, pneumatiky pro osobní a užitkové vozy

pneumatiky Rotex, pneu Rotex, pneumatiky, pneu, autoservis, pneuservisPneumatiky Rotex reprezentuje dobrá kvalita, atraktivní vzhled běhounu a velmi příznivá cena. Bohatě lamelizovaný běhoun pneumatik zaručuje vynikající přilnavost, kvalitní záběr i stabilitu pneu na všech typech povrchů. Směs obsahující siliku poskytuje stálost při nízkých teplotách a dobrý kilometrový výkon. Uspořádání dezénových figur a konstrukce pneumatiky garantují výjimečnou hladinu jízdního komfortu.

Pneumatiky Rotex se produkují v mnoha verzích. Hlavním těžištěm odbytu jsou především zimní a letní pneumatiky pro osobní auta a lehká nákladní vozidla. Díky široké nabídce modelů a dobré ovladatelnosti na všech typech povrchů patří pneumatiky Rotex mezi velice oblíbené na českém a slovenském pneu trhu. Pneuservis a autoservis Jenda nabízí pneu Rotex v letním a zimním provedení pro osobní a užitková vozidla.

TIP: pneumatiky Rotex si můžete zakoupit v našem e-shopu

Pneumatiky Rotex zakoupíte on-line v našem e-shopu. Pneumatiky si můžete nechat pneumatiky Rotex, pneu Rotex, pneumatiky, pneu, autoservis, pneuservisautomaticky zaslat do libovolného pneuservisu Pneu Jenda, a to během objednávkové procesu. Odpadne Vám tak čekání na přepravní společnost a následná manipulace s pneu. Vybraný pneuservis Vám poskytne odbornou demontáž a montáž pneu a dále můžete využít službu skladování pneu. Ceny za služby pneuservisu a autoservisu najdete v našem ceníku.

Autoservis Jenda zároveň poskytuje opravárenské služby

  • geometrii náprav, opravy bezdušových pneu, ekologickou likvidaci pneumatik
  • servis autoklimatizace, plnění autoklimatizace, tlakové zkoušky autoklimatizace
  • výměny tlumičů, destiček, opravy mechanických částí vozu a mnoho dalších servisních služeb

Kam dál? Zkuste autoservis nebo pneuservis.

rezervace online

Pneumatiky, prodej pneu on-line. Nejlevnější pneu a disky. Rozsáhlá nabídka pneu skladem.