Pneumatiky Tyfoon

pneumatiky Tyfoon, pneu Tyfoon, pneumatiky, pneu, autoservis, pneuservisTyfoon je známá pneu značka patřící společnosti Inter-Sprint Holland, která je jedním z největších distributorů pneumatik v EU. Firma byla založená v roce 1946 v holandském Rotterdamu jako malý autoservis a pneuservis s prodejem pneu. Postupně se však vypracovala až na současné moderní distribuční pneu centrum, které je obdivováno po celé Evropě. Distribuci pneumatik Tyfoon se denně věnuje více než 600 zaměstnanců společnosti, která dosahuje ročních tržeb přes 100 mil. USD. Pneumatiky Tyfoon se prodávají především v západní a střední Evropě.

 

Pneu Tyfoon a Continental

pneumatiky Tyfoon, pneu Tyfoon, pneumatiky, pneu, autoservis, pneuservisPneumatiky Tyfoon se produkují v továrnách koncernu Continental, který patří mezi 5 největších výrobců pneu na světě. Značka Tyfoon díky této spolupráci získala silného partnera s více než stoletou tradicí v oblasti výroby pneumatik. Tyfoon do produkce pneu přispívá vlastními inovacemi a nutno podotknout, že velmi úspěšně, což dokazuje jeho přítomnost na evropských pneu trzích.

Důležitý vliv na stoupající prodej pneumatik Tyfoon má progresivní obchodní politika společnosti Inter-Sprint Holland. Firma dokáže dobře porozumět potřebám lokálních prodejců pneumatik, neboť sama začínala s vlastní sítí pneu obchodů po celém Nizozemsku.

 

Pneumatiky Tyfoon, kvalita za přijatelnou cenu

Pneumatiky Tyfoon se vyznačují dobrou kvalitou letních pneu i zimního provedení. "Velice kvalitní téměř ve všech ohledech", tak znělo závěrečné hodnocení pro Tyfoon z nedávného velkého testu zimních pneu. Pneumatiky Tyfoon dobře drží i na nerovném, nebo počasím narušeném terénu. V kombinaci se zajímavým designem a přijatelnou cenou představují pneumatiky Tyfoon dobrou volbu pro každého řidiče. Pneuservis a autoservis Jenda nabízí zimní pneumatiky Tyfoon pro osobní vozy.

TIP: pneumatiky Tyfoon si můžete zakoupit v našem e-shopu

Pneumatiky Tyfoon zakoupíte on-line v našem e-shopu. Pneumatiky si můžete nechat pneumatiky Tyfoon, pneu Tyfoon, pneumatiky, pneu, autoservis, pneuservisautomaticky zaslat do libovolného pneuservisu Pneu Jenda, a to během objednávkové procesu. Odpadne Vám tak čekání na přepravní společnost a následná manipulace s pneu. Vybraný pneuservis Vám poskytne odbornou demontáž a montáž pneu a dále můžete využít službu skladování pneu. Ceny za služby pneuservisu a autoservisu najdete v našem ceníku.

Autoservis Jenda zároveň poskytuje opravárenské služby

  • geometrii náprav, opravy bezdušových pneu, ekologickou likvidaci pneumatik
  • servis autoklimatizace, plnění autoklimatizace, tlakové zkoušky autoklimatizace
  • výměny tlumičů, destiček, opravy mechanických částí vozu a mnoho dalších servisních služeb

Kam dál? Zkuste autoservis nebo pneuservis.

rezervace online

Pneumatiky, prodej pneu on-line. Nejlevnější pneu a disky. Rozsáhlá nabídka pneu skladem.